Ponúkame vám na predaj nehnuteľnosť, ktorá je v súčasnosti využívaná ako prevádzka autoservisu, pričom môže slúžiť na iné komerčné využitie alebo bývanie.

 

Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí. Prvá časť bola postavená v polovici 30-tych rokoch minulého storočia. V rokoch 1992-1993 bola pôvodná stavba rekonštruovaná do súčasného stavu. Rekonštrukcia bola zameraná na zmenu účelu využívania stavby. V rámci rekonštrukcie boli na stavbe vykonané aj dispozičné zmeny.

Rozsah rekonštrukčných prác – vonkajšie a vnútorné omietky, obklady, výmena dverí, okien, výmena podláh, zmena vykurovania z lokálneho na ústredné, výmena elektroinštalácie, bleskozvod, rozvod vody, ohrev teplej, rozvod plynu, okenné žalúzie, mreže.

 

Druhá časť bola postavená v roku 2000 a jej súčasťou je plnohodnotné podkrovie, ktoré je v súčasnosti možno využiť ako kancelársky priestor, prípadne môže slúžiť k bývaniu.

 

Jedná sa o jednopodlažnú budovu murovanú z tehál, nepodpivničenú, s využitím podkrovia v druhej časti postavenej v roku 2000. Prízemie pozostáva z troch samostatne prístupných a tiež navzájom prepojených častí. V prednej časti (od ulice) je kancelária, slúžiaca tiež ako predajný priestor. V strednej časti je sklad materiálu a v zadnej časti je dielňa s viacerými samostatnými pracoviskami. V zadnej časti je taktiež samostatný vstup na schodisko do podkrovia, ktoré môže slúžiť ako kancelárie, prípadne priestor na bývanie.  Nehnuteľnosť je dostupná priamo z hlavnej cesty.

 

Zastavaná plocha – 346 m2

Obytná/úžitková plocha – 478 m2

Plocha pozemku – 1006 m2

 

Poloha nehnuteľnosti, konštrukčné a technické riešenie umožňuje jej využitie v súčasnej chvíli hlavne na podnikanie v oblasti služieb pre motoristov. Zmena účelu využitia (po realizácii menších úprav) je taktiež možná. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete. Nehnuteľnosť je dostupná priamo z hlavnej cesty.

V prípade financovania vám vieme pomôcť s podnikateľským úverom prípadne hypotékou.

Autoservis Vrakuňa

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

1006 m2

Rozloha pozemku

346m2

Zastavaná plocha

478m2

Obytná/úžitková plocha

7km

Vzdialenosť od centra

Hradská ul.

Adresa

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo prehliadku

Galéria

Pôdorys

Ako bude prebiehať celý predaj

Prehliadka nehnuteľnosti

Podpis Rezervačnej zmluvy a zloženie rezervačnej zálohy

V prípade, že budete nehnuteľnosť financovať hypotékou, poskytneme vám znalecký posudok

 

Podpis úverových a záložných zmlúv s financujúcou bankou

Podpíšeme Kúpnu zmluvu a Zmluvu o notárskej úschove

Finančné prostriedky sa načerpajú do notárskej úschovy

Návrh na vklad na Katastri

Po zápise nového majiteľa na list vlastníctva vám odovzdáme byt. Finančné prostriedky sa uvoľnia v prospech predávajúceho

Prepis energií

Gratulujeme celý proces máme úspešne za sebou

Cena nehnuteľnosti : 449.000,-EUR  

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok. Spoločnosť Reality pohodlne SK vznikla v roku 2018 práve preto, aby svojim klientom bola čo najviac nápomocná pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Preto sú pre nás dôležite tieto hodnoty : Individuálny prístup, profesionalita, komunikácia.

  • TELEFÓN

    +421 907 755 700
  • EMAIL

    riaditel@realitypohodlne.sk
kontakt