Ponúkame vám na prenájom dvojgarsónku v Ružinove na Haburskej ulici neďaleko Štrkoveckého jazera.

 

Kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom sa nachádza v tehlovom dome na 6. nadzemnom podlaží (celkom 7). Rozloha bytu je 43 m2 + balkón 3 m2, na podlahách sú laminátové parkety a v kúpeľni a na toalete dlažba. Po vstupe do bytu vchádzate do chodby (7 m2), z ktorej sa vchádza do izby (7 m2), ktorá môže slúžiť ako spálňa, pracovňa prípadne detská izba. Ďalší vstup z chodby smeruje do priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom (22 m2). Z obývacej izby je vstup na balkón (3 m2) Nakoniec je z chodby vstup do kúpeľne (6 m2) so samostatnou toaletou (1 m2). V chodbe je vstavaná skriňa do ktorej uložíte všetky potrebné veci. Samotný dom má nový výťah ,strechu, stúpačky, je zateplený a vstupné dvere do domu sú na čip. Byt sa prenajíma plne zariadený (nábytok na fotkách, práčka, televízia. Po dohode s majiteľmi je možné niektorý nábytok odniesť, prípadne doplniť. Veľkou výhodou je, že k bytu patrí parkovacie miesto priamo pred domom. Samozrejmosťou je pivnica. V byte je internet a televízia s rozšíreným balíkom staníc od Orange (v cene nájmu). Cena nájmu vrátane parkovacieho miesta je 500eur + energie (1osoba = 100eur, 2 osoby = 120 eur), ktoré sú zúčtovateľné.

 

Platba : Nájom + energie = 600 eur/mesačne
Kaucia – 1 nájomné = 500 eur
Provízia RK = 500 eur

Bratislava - Ružinov

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5/6

Poschodie

Dvojgarzonka

Dispozícia

43 m2

Rozloha

ano

Výťah

3 m2

Balkón

Ak máte záujem o bližšie informácie alebo prehliadku

Galéria

Pôdorys bytu

Nájom + energie = 600 eur/mesačne

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti je v živote každého veľmi dôležitý krok. Spoločnosť Reality pohodlne SK vznikla v roku 2018 práve preto, aby svojim klientom bola čo najviac nápomocná pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Preto sú pre nás dôležite tieto hodnoty : Individuálny prístup, profesionalita, komunikácia.

  • TELEFÓN

    +421 907 755 700
  • EMAIL

    riaditel@realitypohodlne.sk
kontakt